Centrum služeb
pro podnikání
Akreditované vzdělávací centrum

Rekvalifikační kurzy

Akce

 • Rekvalifikační kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí naučit něco nového, rozšířit své dovednosti a získat novou profesní kvalifikaci. Absolventi kurzů obdrží Osvědčení o rekvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalifikaci.
 • Naše vzdělávací centrum nabízí rekvalifikační kurzy z oblastí - účetnictví, mzdy, daně, marketing, administrativa, angličtina, počítače, podnikání, management, personalistika. Všechny naše rekvalifikační kurzy získaly akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.
 • Právě probíhá akce nižší cena o 20%, která se vztahuje na všechny naše rekvalifikační kurzy.

Vyberte si rekvalifikační kurz:

 1. Účetnictví a daně pro praxiUčebna
 2. Účetnictví, daně a daňová evidence
 3. Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC
 4. Daňová evidence
 5. Daňový specialista
 6. Mzdové účetnictví pro praxi
 7. Mzdové účetnictví s využitím výpočetní techniky
 8. Administrativní pracovník / pracovnice
 9. Personalistika pro praxi

Ohlasy absolventů našich kurzů

Můj celkový dojem z kurzů Centra služeb pro podnikání je velmi dobrý. Byla jsem příjemně překvapena vysokou kvalitou výuky i materiálů a vstřícným přístupem. Lektoři vedou účetnictví skvěle, výklad je přehledný a srozumitelný a i nahrazení jednoho dne, kdy jsem se nemohla zúčastnit výuky, nebyl problém, vyšli jste mi maximálně vstříc. I kurz základů podnikání má vysokou úroveň a je pro mě zdrojem cenných informací. Ocenila jsem i možnost rozdělit si celý kurz do několika dílčích celků, což mi časově více vyhovuje. Takže vám moc děkuji za kvalitu a lidský přístup a přeji hodně úspěchů v další práci.

Teršová Michaela, misatersova(zavinac)seznam.cz
Věřím, že kurz je velkým přínosem do života. Všem lekotrům patří mé poděkování za úžasný přístup - ochotu, trpělivost, optimismus. Způsob výkladu byl srozumitelný, velmi obsáhlý, vtipný a dobře zapamatovatelný. Získala jsem mnoho nových informací.

Eva Nárožníková, e-n(zavinac)email.cz
Rekvalifikační kurz splnil a překonal má očekávání. Oceňuji vysokou odbornost lektorů a jejich zkušenosti z praxe. Kurz určitě doporučuji.

Martin Kadrnožka, e-n(zavinac)gmail.com
Kurz mě nadchl. Přístup lektorů, obsah výuky, studijní materiály, které jsme obdrželi a přátelské prostředí mě mile překvapilo. Rekvalifikační kurz rozhodně doporučuji pro jeho profesionalitu a kvalitu.

Martina Pěkná, mpekna(zavinac)gmail.com
Kurz byl velmi dobrý. Líbilo se mi kombinování tematických bloků a velké množství procvičování. Kurz doporučuji pro jeho komplexnost a prostor pro praktická cvičení.

Michaela Rybová, rybicky21(zavinac)gmail.com

UpozorněníPotřebujete získat více informací? Kontaktujte nás!    

↑ Na začátek stránky