Centrum služeb
pro podnikání
Akreditované vzdělávací centrum

Rady a tipy

VZDĚLÁVÁNÍ v době CORONY
CELÁ REKVALIFIKACE ON-LINE A NEJEN TO - tato možnost už se nemusí opakovat!!!

Doba coronavirové pandemie je pro nás všechny velmi složitá. Přináší smutek, obavy, ale i nové příležitosti. A právě tato skutečnost by nám měla dát impuls nezastavit se, nezlobit se na svět, ale naopak VÍCE NA SOBĚ ZAPRACOVAT, POSUNOUT SVÉ ZNALOSTI A TÍM I MOŽNOSTI, abychom tento čas smysluplně využili.

Co Vám můžeme nově nabídnout?

Rozhodli jsme se BOJOVAT PROTI CORONĚ VÝUKOU ON-LINE a to v rámci celé rekvalifikace. A POZOR, máte jedinečnou možnost si rekvalifikační kurz udělat celý on-line. V tuto chvíli novou možnost ministerstvo schválilo a my tedy hned kurzy a rekvalifikaci on-line nabízíme.

Jak výuka bude probíhat?

Lektor - dlouhodobý praktik v oboru - a náš skvělý kolega, za jehož znalosti a zkušenosti ručíme, bude přednášet a prezentovat pro skupinu studentů on-line.

Co to znamená pro Vás?

Nebojte, není to nic složitého! Zašleme Vám přístupové heslo a rozvrh výuky a Vy společně s několika dalšími studenty a lektorem budete probírat látku srozumitelně a v milé atmosféře. Novou látku budete hodně procvičovat. Věřím, že bude i legrace!

Ještě mě napadá, pokud budete chtít část výuky v době, kdy se vše zklidní, absolvovat prezenčně, určitě to možné je. Moc rádi se s Vámi domluvíme na dnech výuky a setkáme se osobně.Tato šance se už nemusí opakovat, jelikož rekvalifikace jinak probíhá z velké části prezenčně.

Tak jestli máte nějaký motiv ke studiu, určitě do toho jděte! Mohu doporučit :-)

Bc. Gabriela Hrůzová, MBA
jednatel společnosti Centrum služeb pro podnikání s.r.o.