Kurz účetnictví Brno

Masarykova 31, Brno 

Vzdělávání je cesta správným směrem. Obohacuje náš život, ukazuje nám mnoho možností posunout se dál jak lidsky, tak profesně. Nabízí nám pestřejší život, rozvíjí mysl. Co víc si přát? Centrum služeb pro podnikání s.r.o. je tým specialistů v oblasti účetnictví a vzdělávání, kteří se snaží své vědomosti předat příjemnou formou a zároveň profesionálně. Vážíme si lidí, kteří chtějí na sobě pracovat, nebojí se vzít život do vlastních rukou. My jim pomáháme jejich cestou jít bez zbytečných zaváhání.

Nabízíme základní i pokročilý kurz účetnictví, kurz podnikání a další příbuzné kurzy zaměřené na získání a prohloubení znalostí v oblasti účetnictví, daní a podnikání. Absolvujete-li kurz účetnictví, budete schopni samostatně účtovat. Kurz daňové evidence, resp. kurz mzdového účetnictví vnese jasno do oblasti daní, resp. mezd. Pokud máte zájem podnikat, kurz základů podnikání vás seznámí s tím, jak postupovat při zahájení podnikatelské činnosti a následně co musíte
udělat při realizaci své činnosti.

5 důvodů, proč si vybrat náš kurz účetnictví

 1. Mapa - BrnoPropracovaný systém výuky - vlastní studijní materiály vytvořené na míru pro naše kurzy
 2. Zkušení lektoři - látku podrobně vysvětlují
 3. Individuální přístup - malé skupiny, lektor se každému jednotlivě věnuje
 4. Intenzivní výuka - během krátké doby se posunete o velký kus
  ve svých znalostech
 5. Příjemné prostředí - centrum Brna, Masarykova 31

Čím je náš kurz účetnictví odlišný od jiných:

 • Kurz účetnictví i ostatní kurzy jsou vedeny skutečnými odborníky s vysokoškolským vzděláním nebo letitou praxí
 • Otevíráme jen malé skupiny, aby se lektoři mohli individuálně každému věnovat a odbourali jsme ostych studentů při dotazech
 • Zaměřujeme se na potřeby každého studenta Kurz účetnictví - Ilustrační foto
 • Přednášky se skládají z povinných a vyžádaných
 • Máme zpracovány vlastní výukové materiály
 • Po absolvování kurzu nabízíme konzultace e-mailem
 • Klademe velký důraz na procvičování

Více o kurzech

Nabízíme 2 varianty kurzů:

Kratší varianta - Kurzy teoretické s povinnými přednáškami, kde získáte teoretické znalosti v dané oblasti, na jejichž základě budete schopni vykonávat příslušnou profesi.

Delší varianta - Kurzy akreditované MŠMT ČR s povinnými přednáškami, obohacené o konzultace, tzn. o probírané látce máte možnost hovořit s lektorem mimo povinné přednášky a spoustu příkladů na upevnění znalostí. Na závěr teoretické znalosti prověříte praxí na PC na účetním programu Pohoda.

Kurzy se liší v počtu hodin na procvičování probírané látky.
Na závěr teoretických kurzů posluchači obdrží Osvědčení o absolvování na závěr akreditovaných kurzů Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Všichni posluchači v úvodu obdrží skripta zpracovaná na základě praxe týmem kvalifikovaných lektorů a účetních Centra služeb pro podnikání s.r.o.